Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini kaka yaparken görmek

Rüyada kendini kaka yaparken görmek

Rüyada kendini kaka yaparken görmek şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini kaka yaparken gördüyseniz:

  • İnsanlardan önemli konularda işinize yarayabilecek bilgiler alabilirsiniz.

Rüyada ağzından kaka çıktığını görmek işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada bir yere kaka yapmak sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada kaka bulaşmak kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine yorulur.

Rüyada kendinin kaka yaptığını görmek yokluk içine gireceğine, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çiş kaka yapmak başarılara yeni başarılar katılacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada denizde kaka görmek kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, sevineceğine, adeta havalara uçacağına, pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine işarettir.

Rüyada kaka yapan görmek düşmanını alt edeceğine, aralarından su sızmayacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına delalet eder.

Rüyada her yere kaka yapmak fesat kimselerin çıkacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments