Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendine aşık olan birini görmek

Rüyada kendine aşık olan birini görmek

Rüyada kendine aşık olan birini görmek etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, hastalıklarının azalacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına işarettir.

Rüyada kendine aşık olan birini gördüyseniz:

  • Dost çevrenizle bir arada bulunabilirsiniz.

Rüyada aşık olduğun kadını görmek uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada yakışıklı bir erkeğe aşık olmak daha çok kazanç elde edeceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüyada köpeğin aşık olduğunu görmek borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına yorulur.

Rüyada evli birine aşık olduğunu görmek uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine işarettir.

Rüyada eşine aşık olmak zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına rivayet eder.

Rüyada bir kişiye aşık olmak hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, alim ve bilge insan olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yabancı erkeğe aşık olmak bir sebeple gün geçtikçe daha büyük zararlar edeceğine, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, hayatının ağzının tadına göre olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı adama aşık olmak kişinin daha çok kazanacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments