Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada karıncaya su vermek

Rüyada karıncaya su vermek

Rüyada karıncaya su vermek çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada karıncaya su vermek gördüyseniz:

  • İşlerinizi sadeleştirmeniz belli girişimlerinizin daha dengeli şekilde ilerlemesini sağlayabilir.

Rüyada karıncaya su vermek özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, çok mutlu olacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karıncalara su vermek eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, endişelerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada su içinde karınca görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına delalettir.

Rüyada karıncalı su içmek kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, mutlu günler göreceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada karıncaları görmek her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada kendi üzerinde karınca görmek emeklerinin yarıda kalacağına, aç kalacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evin içinde çok karınca görmek dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada balık ve karınca görmek suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments