Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada karda tırmanmak

Rüyada karda tırmanmak

Rüyada karda tırmanmak kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, kazancının yerine gelmesine yorulur.

Rüyada karda tırmanmak gördüyseniz:

  • Emeklerinizin karşılığını almamanız için hiçbir neden gözükmüyor.

Rüyada karda dağa tırmanmak daha büyük kazançlar elde edileceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya rivayet eder.

Rüyada karda tırmanmak işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına delalet etmektedir.

Rüyada karda ayak izleri görmek daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada temiz karda yürümek büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı kart görmek herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada karda çiçek açtığını görmek ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına alamet eder.

Rüyada kardan adam görmek gün yüzü görmeyeceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, daha çok iş yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada karda futbol oynamak kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.