Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada karda balık görmek

Rüyada karda balık görmek

Rüyada karda balık görmek böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına, Sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine alamet eder.

Rüyada karda balık gördüyseniz:

  • Size zorla kabul ettirilmeye çalışılan teklifler olabilir.

Rüyada karda balık görmek işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, rakiplerini gerisinde bırakacağına, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada karda mantar toplamak sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine delalet eder.

Rüyada karda buzda yürümek tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, hayatının düzene girmesine vesile olacağına, mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada kart almak elin bollaşacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, nimetin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada karda uzanmak hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, buna rağmen kazanç getireceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada karda avlanmak herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karda düştüğünü görmek hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada karda ayı görmek yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, Allah’ın inayetini kazanacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments