Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kahve almak

Rüyada kahve almak

Rüyada kahve almak emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, maddi açıdan nefes alınacağına, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, kısmetlerinin de kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kahve almak gördüyseniz:

  • Duygu durumunuz veya çevrenizdeki kişilerin duygu durumları istikrarsızlık gösterebilir.

Rüyada birinin kahve içtiğini görmek hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, başarı ve zafer kazanacağına, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına yorulmaktadır.

Rüyada şekerli kahve içmek yepyeni projelerle uğraşacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine yorulur.

Rüyada türk kahvesi yapıp içmek maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine delalettir.

Rüyada acı kahve görmek canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine, arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada kahve falına bakmak kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada öğütülmüş kahve görmek emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine, işlerin düzgün gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kahve satmak kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına, ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına yorulur.

Rüyada kahve kapatmak bir üniversitede hoca olunacağına, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyamda tanıdığım birileri abimle beni bir odaya çağırıyorlar ve abime fazlar para veriyorlar ve sonra ban da kahve verip odadan çıkıyoruz lütfen yorumlarsanız çok sevinirim

    • Rüyanız hayır olsun,
      Rüyanız hedeflere, kısmete ve çözümlere rivayet eder. Rüya yorumuna göre hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine; çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına; kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine yorulmalıdır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.