Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kadın doğum doktorunu görmek

Rüyada kadın doğum doktorunu görmek

Rüyada kadın doğum doktorunu görmek kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, zafer elde edeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine inanılır.

Rüyada kadın doğum doktorunu gördüyseniz:

  • Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor.

Rüyada kadın doğum doktorunu görmek yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadın doğum doktoruna muayene olmak iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına, başarısız ve mutsuz olacağına, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kadın doğum doktor görmek maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına tabir olunur.

Rüyada kadın doğum doktoru görmek elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, rakiplerine karşı güç elde edeceğine, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada doğum doktoru görmek artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada doğum doktoruna gitmek çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada doğum doktorunu görmek zengin olunacak bir işe girileceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, yol kat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada doğum doktoruna muayene olmak ticaretinin genişleyeceğine, kazancının çoğalacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine, maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ümran Şimşek

Kadın hastalıkları doktorum evime gelmiş,ben onayaptığım tesbihleri göstermek istiyorum o da namaz kılmak için seccadeyi şer miş normalde namaz kılan birisi değildir sonra 4 yada 5 seccade seriyorum kurdeleli tesbih leri gösteriyorum…