Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada işyeri müdürü görmek

Rüyada işyeri müdürü görmek

Rüyada işyeri müdürü görmek yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, insanları kıracağına, atılım yapacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada işyeri müdürü gördüyseniz:

  • Esnek olmayı başarmanız gerekiyor.

Rüyada işyeri müdürünü görmek özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, bolluk içine olacağına alamet etmektedir.

Rüyada işyerinin müdürünü görmek emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada işyeri müdürü görmek güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, her zaman hürmet göreceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine rivayet eder.

Rüyada işyerinde müdür görmek kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına yorulur.

Rüyada eski işyeri müdürünü görmek istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, duyguların karşılık bulacağına, üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada işyerindeki müdürü görmek paslı bir çiviye basabileceğine, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına yorulur.

Rüyada eski iş müdürünü görmek işlerinin açılıp kazancının artacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına rivayet eder.

Rüyada eski işyerinin müdürünü görmek dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments