Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ingiliz atı görmek

Rüyada ingiliz atı görmek

Rüyada ingiliz atı görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ingiliz atı gördüyseniz:

  • Karşı cinsten kişilerle yaşadığınız kişilerde içtenlik arıyorsunuz.

Rüyada ingiliz atı görmek Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ingilizce dersi görmek terslik yaşayacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına rivayet eder.

Rüyada ingilizce hocası görmek çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, başarılarının kalıcı olacağına, bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına yorulmaktadır.

Rüyada ingilizce dersinde olduğunu görmek sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ingilizce kursu görmek elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, endişe veren durumların düzeleceğine yorulur.

Rüyada ingiltere kraliçesini görmek karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine işarettir.

Rüyada ingilizce duymak yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada asansörden inememek bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments