Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada imamla evlenmek

Rüyada imamla evlenmek

Rüyada imamla evlenmek tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, kazaya, belaya ve derde düşeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, mevki kaybına uğrayacağına, zor bir işe girileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada imamla evlenmek gördüyseniz:

  • Zor da gelse bunu yapmalısınız.

Rüyada imamla evlendiğini görmek sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada imam nikahıyla evlenmek insanlara olan güvenini kaybedeceğine, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada imamla evlenmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada imam nikahlı evlenmek yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine yorulur.

Rüyada imam nikahıyla evlendiğini görmek sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, çalışmalarının takdir edileceğine, güçlüklerle dolu geçen günlerin sağlık açısından da bazı sorunlara neden olacağına yorulur.

Rüyada imam cübbesi giymek kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına işaret eder.

Rüyada imam nikahı tazelemek kişinin aradığı şifaya kavuşacağına, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine işaret eder.

Rüyada kabe imamı olmak herhangi zarara uğramayacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, amaçlarını yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyada imamla evlendiğimi görüyordum ve çocukları vardı ama yaşları büyüktü ve eşi de vardı ama beni seviyordu ve benim ailemin haberi yoktu sanki hem evliydim hem değildim gibi onun yanına gidiyim mi gitmiyim kararsizdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.