Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gözlerini kaçırmak

Rüyada gözlerini kaçırmak

Rüyada gözlerini kaçırmak işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, sağlığının da yerine geleceğine, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada gözlerini kaçırmak gördüyseniz:

  • Verilmiş sözlerin tutulmaması duygusal sorunlara neden olabilir.

Rüyada gözlerini kaçırmak hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, düşmanlarımızı alt etmeye alamet etmektedir.

Rüyada gözüne kirpik kaçtığını görmek aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına inanılır.

Rüyada kaçıp saklanmak kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, aile bireylerinden biri ile tartışacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına alamet eder.

Rüyada papağan kaçtığını görmek yarardan çok zarar getireceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına alamet eder.

Rüyada yılanın kaçmasını görmek acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına inanılır.

Rüyada kaçan insan görmek sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına tabir olunur.

Rüyada farelerin kaçtığını görmek onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çorabının kaçtığını görmek büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, ticarete adım atacağına, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.