Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gögüs ameliyati olmak

Rüyada gögüs ameliyati olmak

Rüyada gögüs ameliyati olmak evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada gögüs ameliyati olmak gördüyseniz:

  • Her şeyi herkese ilan etmeden önce, doğruları paylaşmak için doğru zamanı bekleyerek harekete geçmekte fayda var.

Rüyada estetik ameliyatı olmak kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada hastanede ameliyat olacağını görmek çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, bu nedenle de zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kulak ameliyatı görmek iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ters giden durumların düzeleceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin ameliyat olacağını görmek aileden ayrı kalınacağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada ameliyat görmek bazı sorunların başgöstereceğine, dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada kardeşini ameliyat etmek insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunun ameliyat olduğunu görmek uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada bacağından ameliyat olduğunu görmek sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments