Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada fare kulağı görmek

Rüyada fare kulağı görmek

Rüyada fare kulağı görmek trend olan bir markanın başına geçileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, umutlarının da tükeneceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fare kulağı gördüyseniz:

  • Yaşamınızda küçük değişiklikler olabilir.

Rüyada fare kulağı görmek kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına delalet eder.

Rüyada kulak kabartmak maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Rüyada kulakta iltihap görmek başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada kulaklarını kapatmak başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada kulak kılı kesmek hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına tabir olunur.

Rüyada kulakla oynamak bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine, yokluğa düşeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada telefon kulaklığı görmek suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulaklarını tıkamak iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments