Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ezilmiş insan görmek

Rüyada ezilmiş insan görmek

Rüyada ezilmiş insan görmek içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine inanılır.

Rüyada ezilmiş insan gördüyseniz:

  • Otorite konumundaki kişiler sizinle aynı fikirde olmasa da, siz görüşlerinizde ısrarcı olabilirsiniz.

Rüyada tanıdık insan görmek kişinin her daim iyi anılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, yüzünü güldüreceğine rivayet eder.

Rüyada cinleri insan kılığında görmek sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, bahtının da çok parlak olacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına inanılır.

Rüyada sıraya girmiş insanlar görmek sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş bir insana su vermek masabaşı bir işe girileceğine, maddi gücünün artacağına, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada insan görünümlü cin görmek iş hayatında kendi işini kuracağına, sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, işlerinin çok iyi gideceğine delalet eder.

Rüyada sevdiği insanın ailesini görmek isteklerine kavuşacağına, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa işarettir.

Rüyada ünlü bir insan görmek kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada insanlarla tanışmak kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, aralarında bir konuşma geçeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.