Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evliyken yeniden evlenmek

Rüyada evliyken yeniden evlenmek

Rüyada evliyken yeniden evlenmek verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına delalettir.

Rüyada evliyken yeniden evlenmek gördüyseniz:

  • Para konularında ya savurganlığa varacak kadar eli açık ya da cimriliğe varacak kadar eli sıkısınız.

Rüyada evli bir çiftin yeniden evlendiğini görmek sevdiği kişilere yardımcı olacağına, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evli birinin yeniden evlendiğini görmek karanlık zamanların aydınlanacağına, etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada evli bir kadının yeniden evlendiğini görmek hastalıklarının iyileşeceğine, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine delalet eder.

Rüyada evli bir erkeğin yeniden evlendiğini görmek birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, beden sağlığının zarar göreceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine delalettir.

Rüyada evliyken yeniden evlenmek sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada evli olduğun kişiyle yeniden evlenmek ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada evli kişinin yeniden evlendiğini görmek kötü yola sapmaya, dinin emir ve buyruklarını unutmaya, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada evliyken yeniden evlendiğini görmek eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, hayırlı bir eşe, kısmetlerinin kapanacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bet

merhaba rüyamda yeniden evlendiğimi gördüm ama başka biriyle. gerçek hayatta evliyim bu arada. söz veya nişan gibi bir şeydi. bir sürü kişi vardı ve evlendiğim kişinin aşireti vardı bana bir sürü altın vs getirmişlerdi daha bu bir şey değil düğünde gör bir de diyorlardı. çok değşikti evlendiğim adamın yüzünü bile gördüm rüyamda çok acaib bir rüyaydı.

bet

teşekkür ederim.