Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evin içinde ayna görmek

Rüyada evin içinde ayna görmek

Rüyada evin içinde ayna görmek gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, imkânlarının çoğalacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, bu sayede sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına alamet eder.

Rüyada evin içinde ayna gördüyseniz:

  • Yer değişimi veya belli bir arkadaşlık ilişkiniz kanalıyla farklı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada evin içinde ayna görmek uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, işlerinin düzene gireceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine tabir olunur.

Rüyada suyun içinde ayna görmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada aynanın içinden geçmek hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, parasız kalacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine delalet eder.

Rüyada evin içinde çamurlu su görmek yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına inanılır.

Rüyada bir evin içinde mezar görmek ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına delalettir.

Rüyada evin içinde köpek pisliği görmek çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına rivayet eder.

Rüyada evin içinde yavru kedi görmek yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada evin içinde maymun görmek yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments