Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eve yumurta getirmek

Rüyada eve yumurta getirmek

Rüyada eve yumurta getirmek çok kolay bir hayatı olacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, üzgün olacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, çocuklar gibi şen olacağına, iyi habere rivayet eder.

Rüyada eve yumurta getirmek gördüyseniz:

  • Farklı kültürleri, felsefeleri öğrenme çabanızla insanların dikkatlerini üstünüze çekebilirsiniz.

Rüyada eve yumurta getirmek hayatından ve şansından yana razı geleceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada ölüyü eve getirmek hayallerin gerçekleşeceğine, özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada eve yılan getirmek sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve kedi getirmek sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine alamet eder.

Rüyada kocasının eve kadın getirdiğini görmek hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, hatalı ve kusurlu işler yapacağına delalettir.

Rüyada eve odun getirmek kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eve misafir getirmek maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada eve su getirmek rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments