Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erik ağacından erik koparmak

Rüyada erik ağacından erik koparmak

Rüyada erik ağacından erik koparmak girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, hileye, fesada bulaşacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada erik ağacından erik koparmak gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yeri veya ailenizi ilgilendiren konularda bazı düzenlemeler veya yenilikler yapabilirsiniz.

Rüyada ağaçtan can eriği toplamak itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada erik ağacını görmek uykusuz geceler yaşanacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kara erik ağacı görmek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyada sarı erik ağacı görmek hayatının da zorlaşacağına, rahat bir hayata adım atacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına işarettir.

Rüyada ağaçtan erik toplamak çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah erik ağacı görmek yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine alamet eder.

Rüyada mürdüm erik ağacı görmek ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına inanılır.

Rüyada erik ağacı çiçeği görmek huzurlu ve sakin bir yaşama, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments