Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eniştesiyle kavga etmek

Rüyada eniştesiyle kavga etmek

Rüyada eniştesiyle kavga etmek bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, imkânlarını kaybedeceğine, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına alamet eder.

Rüyada eniştesiyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Evdeki durumları nasıl idare ettiğinize dikkat edin.

Rüyada eniştesiyle kavga etmek eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada enişteyle kavga etmek ününü ülke dışına taşıyacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada enişteyi dövmek sıkıntı yaşanacağına, bu yüzden yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine yorulur.

Rüyada ölmüş eniştesini görmek başarılı bir insan olacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına rivayet eder.

Rüyada eniştesinin öptüğünü görmek geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına inanılır.

Rüyada eniştesiyle evlendiğini görmek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, hem mal ve para kaybedeceğine inanılır.

Rüyada ölen eniştesini görmek yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına inanılır.

Rüyada hala ve enişte görmek sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments