Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada doğum yaparken görmek

Rüyada doğum yaparken görmek

Rüyada doğum yaparken görmek hileli bir işle karşılaşılacağına, onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, kimseyle konuşmaz olacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada doğum yaparken gördüyseniz:

  • Yaptığınız seçimler, aldığınız kararlar ya da devam ettiğiniz yollar akıllı olmaktan çok uzakta duruyor olabilir.

Rüyada erkek doğum yapanı görmek çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada tuvalette doğum yapmak yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine, çaresiz durumlara düşeceğine, yanlış anlaşılacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada doğum yapan köpek görmek rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile birinin erken doğum yaptığını görmek aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, yepyeni projelerle uğraşacağına, kendi hataları ile yüzleşeceğine yorulur.

Rüyada ikiz doğum yapmak atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine ve gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin doğum gününü görmek istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, bu yüzden bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına delalettir.

Rüyada doğum suyunun gelmesini görmek şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine yorulur.

Rüyada arkadaşına doğum yaptırmak işle ilgili inzivaya çekileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, o masumların bedduasını alacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments