Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dilek ağacına dilek dilemek

Rüyada dilek ağacına dilek dilemek

Rüyada dilek ağacına dilek dilemek statü atlayacağına, rütbe edineceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada dilek ağacına dilek dilemek gördüyseniz:

  • Yani, sorunsuz anlaşabilmeniz için ikinizden birinin özveride bulunması gerekecek.

Rüyada dilek ağacına dilek dilemek çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine delalet eder.

Rüyada kabede dilek dilemek kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, malların çoğalacağına, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada melekten dilek dilemek çektiği zorlukların biteceğine, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine işaret eder.

Rüyada aya bakıp dilek dilemek kulluk derecesinin artmasına, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada türbede dilek dilemek en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, rızkın artacağına, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta dilek dilemek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, önemli bir şahsiyet olacağına, başarıya giden yollarını açacağına yorulur.

Rüyada yıldız kayarken dilek dilemek sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada camide dilek dilemek eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine, güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments