Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dağda yılan görmek

Rüyada dağda yılan görmek

Rüyada dağda yılan görmek yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına, zorluklarının son bulacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine rivayet eder.

Rüyada dağda yılan gördüyseniz:

  • Paranızı fazlasıyla düşüncesiz harcamış olmak sizi üzüyor.

Rüyada dağda yılan görmek içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, çok büyük paralar kazanacağına alamet eder.

Rüyada dağda yılan öldürmek kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, aile içinden birinin gurbete çıkmasına işaret etmektedir.

Rüyada dağda mantar toplamak zor zamanların çok eskide kalacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada denizde dağ görmek çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, kendi çok iyi hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dağ armudu görmek başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, üzüleceğine, pişman olacağına tabir olunur.

Rüyada uhud dağına çıkmak verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, maddi anlamda rahatlamaya alamet eder.

Rüyada elbise dağıttığını görmek çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine delalettir.

Rüyada dağın tepesinde oturmak ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, haksızlık edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments