Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çorba satmak

Rüyada çorba satmak

Rüyada çorba satmak dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, kötü noktalara geleceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, makamının artacağına, başarılarının daim olacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine delalet eder.

Rüyada çorba satmak gördüyseniz:

  • Bir birlik hakkında yanlış güç kullanıyorsunuz.

Rüyada çorba satmak şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, sorunların hallolacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada kelle çorbası içmek kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine işarettir.

Rüyada çorbanın içinde böcek görmek elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, net bir bakış açısı kazanacağına delalet eder.

Rüyada ayran çorbası görmek kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine alamet eder.

Rüyada hazır çorba görmek ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada çorba paketi görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine delalettir.

Rüyada çorba vermek elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada mercimek çorbası vermek sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine, ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments