Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada cenaze kılmak

Rüyada cenaze kılmak

Rüyada cenaze kılmak makamının yükseleceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, yarınlara bakacağına, bazı konularda konuşulacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada cenaze kılmak gördüyseniz:

  • Aşırı atılgan tavırlarınızla kendinize zarar vermemelisiniz.

Rüyada cenaze namazı kıldırmak sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına tabir olunur.

Rüyada cenaze namazını kıldığını görmek büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, rahat şekilde yaşayacağına inanılır.

Rüyada abdestsiz cenaze namazı kılmak sevinçli haberler geleceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin cenaze namazını kılmak ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, istediği evde oturacağına işaret eder.

Rüyada kadın cenaze namazı kılmak gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine, kısa sürede başarısının artacağına rivayet eder.

Rüyada cenaze kılmak üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına tabir olunur.

Rüyada tek başına cenaze namazı kılmak hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, alım gücünün artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi cenaze namazını kılmak eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına, ekonomik durumunun düzeleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments