Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çekirge sesi duymak

Rüyada çekirge sesi duymak

Rüyada çekirge sesi duymak rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, kısmetinin hep açık olacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada çekirge sesi duymak gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vazgeçebilirsiniz.

Rüyada çekirge sesi duymak yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine tabir olunur.

Rüyada kırmızı çekirge görmek planlarının istediği şekilde işleyeceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine inanılır.

Rüyada çekirge yakaladığını görmek çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına alamet eder.

Rüyada büyük çekirge öldürmek gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, maddi konuda zayıflayacağına, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çekirgeler görmek herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, artık çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına işarettir.

Rüyada çekirge ısırması görmek zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz çekirge görmek geleceğinin mutlulukla dolacağına, sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada çekirgenin zıpladığını görmek sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, geleceğinizin güzel olacağına, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Medine

Rüyamda kırmızı bir çekirgenin zıpladığını ve sesini duydum bu neye yorumlanır