Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada camlı ev görmek

Rüyada camlı ev görmek

Rüyada camlı ev görmek sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, mutluluğunun daim olacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çarelere kavuşacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına alamet eder.

Rüyada camlı ev gördüyseniz:

  • Çok sevdiğiniz bir kişi uzun bir yoldan gelebilir yada sizin yapacağınız bir yolculukta hoş kimselerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada eve cam taktırmak kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, bahtının güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada camdan eve girmek şerefe ve izzete, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada camsız ev görmek rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, geçim sıkıntısının biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada camdan ev görmek sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada evde cam kırıkları görmek kalp kıracağına, çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına rivayet eder.

Rüyada camları kırık ev görmek yokluk ve fakirlik göreceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok camlı ev görmek sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına alamet eder.

Rüyada büyük camlı ev görmek çok büyük bir acı duyacağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments