Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada caminin kubbesini görmek

Rüyada caminin kubbesini görmek

Rüyada caminin kubbesini görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine işaret eder.

Rüyada caminin kubbesini gördüyseniz:

  • Sizi ilgilendirmeyen işlere karışmamanızda fayda var.

Rüyada caminin kubbesini görmek girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, iç huzurunun yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil kubbeli cami görmek bereketin ve karın artacağına, karanlıkların aydınlanacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada camii kubbesi görmek uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada cami kubbesi görmek kötü duygularından arınacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına işaret etmektedir.

Rüyada caminin kubbesine çıkmak kazancın günden güne daha da arttırılacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kubbeli cami görmek bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada cami kubbesine çıkmak daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına işarettir.

Rüyada beyaz kubbe görmek uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, rüyayı gören kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, bilgiyle donanacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments