Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çamaşır dolabı görmek

Rüyada çamaşır dolabı görmek

Rüyada çamaşır dolabı görmek işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, kazançlı adımlar atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, sağlığına kavuşacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına delalettir.

Rüyada çamaşır dolabı gördüyseniz:

  • Ay, evinizle ilgili bazı şeylerin ön plana çıkmasını da sebep olabilir.

Rüyada çamaşır dolabı görmek şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, bir koyulan işten yüz kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada dolap aldığını görmek iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, paslı bir çiviye basabileceğine, çok zor günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada dolap toplamak çok büyük çalışmalara girileceğine, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada erzak dolabı görmek büyük kazanç elde edileceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine alamet eder.

Rüyada yeni dolaplar görmek zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine işarettir.

Rüyada tahta dolap görmek zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada dolapta elbiseler görmek işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada dolap rafı görmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, geçim derdinin kalmayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments