Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada büyük ve temiz ev görmek

Rüyada büyük ve temiz ev görmek

Rüyada büyük ve temiz ev görmek ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza yorulur.

Rüyada büyük ve temiz ev gördüyseniz:

  • Maddi veya yaratıcılık gerektiren konularda meydana gelen beklenmedik gelişmeler dikkatinizi çekebilir.

Rüyada büyük temiz ev görmek hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yapılan işte ustalaşılacağına delalet eder.

Rüyada büyük ve temiz ev görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada temiz ve büyük ev görmek zarara uğrayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, özellikle kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine tabir olunur.

Rüyada temizlenmiş büyük balık görmek korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, aradaki buzların eritileceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına tabir olunur.

Rüyada temiz suda büyük balık görmek kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada büyük temiz tuvalet görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada temiz eve girmek iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına işaret eder.

Rüyada geniş temiz ev görmek güzel bir evliliğe, işlerinin toparlanacağına, başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.