Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada büyük balık kızartmak

Rüyada büyük balık kızartmak

Rüyada büyük balık kızartmak eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük balık kızartmak gördüyseniz:

  • Evinizde tadilat, dekorasyon, ev arkadaşı bulma, evi yenileme, restorasyon v.b işlerle uğraşabilir veya taşınabilirsiniz.

Rüyada kızarmış büyük balık görmek yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, işlerin kapanacağına, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına inanılır.

Rüyada büyük balık kızartmak aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük kızı olduğunu görmek gelişmelerin olacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve bu sayede çok huzurlu bir döneme gireceğine, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine yorulur.

Rüyada büyük kızını emzirmek ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, başarısının çoğalacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada balık kızartması yemek çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabakta kızarmış balık görmek onlar sayesinde moral bulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada kızarmış balık görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada kızarmış balık yemek iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına, bir anda atılıma geçeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments