Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada boş beyaz ev görmek

Rüyada boş beyaz ev görmek

Rüyada boş beyaz ev görmek aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, yarınlarına inanacağına, istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada boş beyaz ev gördüyseniz:

  • Sezgilerinize kulak vermeniz durumunda sizi daha fazla memnun edebilecek kararlar alabilir veya belli konularda doğru yöne sapabilirsiniz.

Rüyada beyaz boş ev görmek çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, güzel fırsatların elde edileceğine, huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada boş beyaz ev görmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada boş beyaz oda görmek uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, rakiplerinin üzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz boş oda görmek girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına yorulur.

Rüyada beyaz boş sayfa görmek ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, ardından yeni bir işe gireceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz boş fincan görmek işsiz ve ekmeksiz kalacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına inanılır.

Rüyada boş beyaz defter görmek daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz boş tabak görmek çok daha hayırlı yollara girileceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments