Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin şelaleden düştüğünü görmek

Rüyada birinin şelaleden düştüğünü görmek

Rüyada birinin şelaleden düştüğünü görmek gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, çok büyük yenilikler yapacağına yorulur.

Rüyada birinin şelaleden düştüğünü gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz ya da önemsediniz kişilere belli sözler verebilir, sınırları zorlayabilirsiniz.

Rüyada birinin şelaleden düştüğünü görmek kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine, bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına işaret eder.

Rüyada şelaleden düştüğünü görmek çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına inanılır.

Rüyada küçük şelale görmek ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada şelale gibi akan su görmek ele geçen fırsatların hayır getireceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına yorulur.

Rüyada şelaleler görmek işinde verimsiz olacağına, yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına, hayata küsecek duruma geleceğine yorulur.

Rüyada bulanık şelale görmek hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına işaret eder.

Rüyada şelale düşmek beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına işarettir.

Rüyada şelale ve yeşillik görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments