Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birini otobüste görmek

Rüyada birini otobüste görmek

Rüyada birini otobüste görmek sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına yorulur.

Rüyada birini otobüste gördüyseniz:

  • Bir dostunuzun tutumları canınızı sıkabilir.

Rüyada kalabalık otobüste olduğunu görmek hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine, kesesinin dolacağına, ele geçen kazancın günden güne azalacağına yorulur.

Rüyada dolu otobüse binmek kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, çok büyük hayır duaları alacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına işarettir.

Rüyada otobüs bileti görmek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, yaşam refahının düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının otobüs kullandığını görmek sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, kazançlı kapıların açılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada otobüs garajı görmek sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine alamet eder.

Rüyada otobüse bineceğini görmek yüküne ortak olacağına, zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine işarettir.

Rüyada otobüsü durdurmak kırgınlıkların biteceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, ön planda kalmayı sağlayacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ev sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada belediye otobüsünden inmek haksızlıklara maruz kalınacağına, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.