Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir bayanı görmek

Rüyada bir bayanı görmek

Rüyada bir bayanı görmek eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına inanılır.

Rüyada bir bayanı gördüyseniz:

  • Durumu net görebilmeniz için sadece güvendiğiniz kişilere soru yöneltmelisiniz.

Rüyada ince bayan çorabı görmek rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bayan külodu görmek yeni mekânlara gireceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, zenginliğinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada bayan iş arkadaşı görmek iş hayatında atılıma geçeceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına inanılır.

Rüyada bayanda bıyık görmek hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada bayan doktor görmek işlerinin açılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada bayanın cuma namazı kılmak yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada bayan bayana dudaktan öpüşmek sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, kazançlı bir işin başına geçileceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına alamet eder.

Rüyada bayan kemeri görmek ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına, maddi kayıpların sona ereceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments