Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir başkasının büyük abdest yaptığını görmek

Rüyada bir başkasının büyük abdest yaptığını görmek

Rüyada bir başkasının büyük abdest yaptığını görmek uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, bir sebeple sıkıntılarının artacağına, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına yorulur.

Rüyada bir başkasının büyük abdest yaptığını gördüyseniz:

  • Bir yanlış bir ilişkinize zarar verebilir veya stres yaratabilir.

Rüyada büyük abdest yapıp rahatlamak elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada büyük abdest yediğini görmek makamından olacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüyada camide büyük abdest yapmak çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok fazla büyük abdest yapmak hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, rüya sahibinin hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine işaret eder.

Rüyada büyük abdestini üzerine yapmak böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük abdesti yemek elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine işarettir.

Rüyada büyük abdestte kurt görmek kazancının günden güne artacağına, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının büyük abdest görmek işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments