Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir başkasının araba aldığını görmek

Rüyada bir başkasının araba aldığını görmek

Rüyada bir başkasının araba aldığını görmek ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, güzelliklerle dolacağına, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada bir başkasının araba aldığını gördüyseniz:

  • Ortam değişikliği veya eğlenceli programlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Rüyada kırmızı araba aldığını görmek ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, görmediği yerlere gideceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının beyaz araba aldığını görmek ancak rüyayı gören kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına alamet eder.

Rüyada araba satın aldığını görmek istenmediğiniz bir yere gitmeye, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına işaret eder.

Rüyada komşunun araba aldığını görmek evlilik yolunda bir adım atılacağına, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının araba aldığını görmek kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine delalettir.

Rüyada yakınının araba aldığını görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına delalettir.

Rüyada akrabanın araba aldığını görmek onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, hayatının düzene gireceğine, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni araba aldığını görmek kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.