Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada baykuşa yem vermek

Rüyada baykuşa yem vermek

Rüyada baykuşa yem vermek çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, kazancın katlanacağına, zor günlerin biteceğine, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada baykuşa yem vermek gördüyseniz:

  • Size bazı tüyolar ya da tavsiyeler vermeye çalışan kişilere itibar etmeyebilirsiniz.

Rüyada baykuşa yem vermek eline geçen gelirin de çoğalacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek baykuş görmek isteklerin tek tek yerine geleceğine, sevinçli haberler alınacağına, kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada baykuş eti yemek çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine delalettir.

Rüyada eve baykuş girdiğini görmek kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü baykuş görmek sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine delalettir.

Rüyada kedi ve baykuş görmek geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada baykuşlu kolye görmek huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine yorulur.

Rüyada baykuşla konuşmak uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments