Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının kıllarını temizlemek

Rüyada başkasının kıllarını temizlemek

Rüyada başkasının kıllarını temizlemek kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, bu ilişkinin çok iyi gideceğine, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken rüya sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına delalettir.

Rüyada başkasının kıllarını temizlemek gördüyseniz:

  • Bir tartışma sonucu tatsız olaylar yaşayacaksınız.

Rüyada kıllı bacakları temizlemek sıkıntılarının son bulacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada jiletle kıl temizlemek bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine alamet eder.

Rüyada vücuttan kıl temizlemek girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, kötü gününü de paylaşacağına, işlerinin yaver gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzden kıl temizlemek konfor içinde yaşayacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada kılları temizlemek kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının kılını temizlemek önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına işarettir.

Rüyada bacaktaki kılı temizlemek kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, eğitimlerinin iyi olacağına delalet eder.

Rüyada kasık kılı temizlemek kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Avatar

    Rüyamda hiç tanımadığım yaşlı bir adamın beyaz ve siyah karışık burun kıllarinin makas ile kesildiğini gördüm. Adamın üstünde bir serçe benzeri 1 kus vardı ve killari koparmaya çalışıyordu. Killarin kesildiğini görünce duruyordu sanki yardim etmeye çalışıyordu killari temizlemek için

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.