Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasına altın bilezik vermek

Rüyada başkasına altın bilezik vermek

Rüyada başkasına altın bilezik vermek yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına işarettir.

Rüyada başkasına altın bilezik vermek gördüyseniz:

  • İnsanlar sizi yanlış anlayabilirler.

Rüyada yerde altın bilezik bulmak ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken rüya sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada altın burma bilezik takmak iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, hastalıklarının düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada altın ve altın bilezik görmek yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine inanılır.

Rüyada evde altın bilezik bulmak kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, kendisini bir türlü toparlayamayacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Rüyada hediye altın bilezik takmak bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine işarettir.

Rüyada altın bileziği kırmak sabit geliri olacağına, üzüleceğine ve yıkılacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kelepçeli altın bilezik görmek kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın bileziği kaybetmek elindekilerle yetinmeyi bileceğine, sürekli dua alarak yaşayacağına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments