Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balığın birini yuttuğunu görmek

Rüyada balığın birini yuttuğunu görmek

Rüyada balığın birini yuttuğunu görmek yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına, uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına tabir olunur.

Rüyada balığın birini yuttuğunu gördüyseniz:

  • Sadece sizin için önemli konulara odaklanmalısınız.

Rüyada ölmüş akvaryum balığı görmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, işinin gücünün yaver gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada bozuk balık görmek rahat edileceğine, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada iki balık görmek eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada balıkçıda balık görmek çektiği eziyetle baş başa kalacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada canlı balık toplamak bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, musibetlerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kova dolusu balık görmek zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada kırlangıç balığı tutmak gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bıçakla balık kesmek kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments