Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bakkaldan alışveriş yaptığını görmek

Rüyada bakkaldan alışveriş yaptığını görmek

Rüyada bakkaldan alışveriş yaptığını görmek yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine yorulur.

Rüyada bakkaldan alışveriş yaptığını gördüyseniz:

  • Plan, proje ya da programlarınızın istediğiniz şekilde ilerleyebilmesi için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekebilir.

Rüyada gıda alışverişi yapmak sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına işaret eder.

Rüyada bakkalda alışveriş yapmak atılan adımların sıkıntı yaratacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşla alışveriş yapmak hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, doğruluğu bulacağına tabir olunur.

Rüyada markette alışveriş yaptığını görmek günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine yorulur.

Rüyada başkasını alışveriş yaparken görmek rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına delalet eder.

Rüyada evlilik alışverişi yapmak aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına alamet etmektedir.

Rüyada pazarda alışveriş yaptığını görmek sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, işinden ve hayatından geri kalacağına, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine alamet eder.

Rüyada kredi kartıyla alışveriş yapmak kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments