Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ayaklarin yara görmek

Rüyada ayaklarin yara görmek

Rüyada ayaklarin yara görmek güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayaklarin yara gördüyseniz:

  • Bazı sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmışsanız onlardan kurtulacaksınız.

Rüyada ayağını yara görmek işlerini yoluna sokacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına tabir olunur.

Rüyada ayakları yara görmek ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada ayak topuğunda yara görmek işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalettir.

Rüyada ayakların yara olduğunu görmek kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine inanılır.

Rüyada ayağı yara görmek çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, her konuda şansın yaver gideceğine yorulur.

Rüyada ayakları yara olmak kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayaklarında yara görmek sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak bileğinden yaralanmak imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments