Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşının dövüldüğünü görmek

Rüyada arkadaşının dövüldüğünü görmek

Rüyada arkadaşının dövüldüğünü görmek çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının dövüldüğünü gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda farklı yaklaşımlar içerisine girebilir, yeni bakış açıları geliştirebilir, yepyeni başlangıçlar yapma isteği duyabilirsiniz.

Rüyada arkadaş öldürmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının kırmızı giydiğini görmek koltuğunun yükseleceğine, maddi gücünün katlanacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının nikahlandığını görmek alım gücünün artmasına, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına delalettir.

Rüyada bir arkadaşının ağladığını görmek işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, sevilen kişilerle aranın bozulacağına işaret eder.

Rüyada küçüklük arkadaşını görmek musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, büyük tartışmaların sonlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının kocaya kaçtığını görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, hayallerinin yıkılacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada işyerinden arkadaşını görmek çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş bir arkadaşını görmek ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.