Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada anne ve yavru kedi görmek

Rüyada anne ve yavru kedi görmek

Rüyada anne ve yavru kedi görmek güzel bir gelecek sahibi olunacağına, aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, hastalanacağına, üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada anne ve yavru kedi gördüyseniz:

  • Planlarınızı uygulamaya koymalısınız.

Rüyada yavru kedi ve annesini görmek aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada anne kedi ve yavrusunu görmek götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, komşular tarafından kötülenileceğine, bir sebeple kendisi ile tartışılacağına tabir olunur.

Rüyada anne kedi ve yavrularını görmek zarara uğrayacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına delalettir.

Rüyada anne ve yavru kedi görmek her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada yavru kedi ısırması görmek kazalardan, belalardan korunacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, çaresizleşeceğine işarettir.

Rüyada kedi yavrulaması görmek bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kedi yavrusu emzirmek tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, bol kazanç elde edileceğine, yolunun hep açık olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birden fazla kedi yavrusu görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neslihan Tever

Merhaba rüyamda sütlü kahve renginde bir anne kedi ben uyurken yatağımda aynı kendi gibi renkte olan yavrusunu yatağımda emziriyordu uyandım onları gördüm ve anne ve yavru karınlarını açarak bana kendilerini sevdirdiler.Yataktan kalktım çocukların odasına gidip onlara söylemek için gittiğimde çocuk odasının kapısı önünde 3 tane de siyah yavru vardı çocuklara doğru bakan top gibi oturmuş çocuklarıma bakıyorlardı ve kızıma dedim ki annecim bunlar biraz büyüsün lütfen bunlara sahip bulalım dedim