Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada aile fertlerini görmek

Rüyada aile fertlerini görmek

Rüyada aile fertlerini görmek iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, daima zinde ve genç kalacağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına ve büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine tabir olunur.

Rüyada aile fertlerini gördüyseniz:

  • Değişimden korkmamalısınız.

Rüyada aile fertlerini görmek kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına tabir olunur.

Rüyada aile fertleriyle tartışmak işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına alamet eder.

Rüyada aile fertlerinin öldüğünü görmek eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, zorluk ve zahmete düşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada aile fertlerinden birinin öldüğünü görmek aksine daha da zorlaştıracağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada aile fertleri görmek kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada aile fertleriyle kavga etmek bir sebeple gerek iş hayatında ve gerek sosyal hayatta muhatap olunan kişilerin güveninin sarsılacağına, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine işarettir.

Rüyada aile fertlerini bir arada görmek bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, makamının artacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına işarettir.

Rüyada eşinin ailesiyle kavga etmek kötü bir duruma düşürüleceğine, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments