Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yürüyen insanlar görmek

Rüyada yürüyen insanlar görmek

Rüyada yürüyen insanlar görmek dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, rahata ereceğine, ferahlayacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yürüyen insanlar gördüyseniz:

  • İlk adımı atan siz olursanız durumunuzu garanti altına alabilirsiniz.

Rüyada insan eti yemek kusmak dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, heveslerinin biteceğine, kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına işaret etmektedir.

Rüyada insanların boğulduğunu görmek gelirinin çoğalacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, maddi konularda kayıplar olacağına delalet eder.

Rüyada yabancı insanlara yardım etmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, iş ve zaman kaybına uğrayacağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine delalet etmektedir.

Rüyada iki insan görmek başının ağrıyacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada insan boku temizlemek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada havuzda insanlar görmek refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada halay çeken insanlar görmek yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına tabir olunur.

Rüyada insan bağırsağı görmek hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, yenileceğine, şifa bulacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments