Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeşillik içinde yılan görmek

Rüyada yeşillik içinde yılan görmek

Rüyada yeşillik içinde yılan görmek açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yeşillik içinde yılan gördüyseniz:

  • uluklar getiren problemleri biraz askıya alıp, bir sonraki adımınızı planlayacak zaman kazanmanız gerekebilir.

Rüyada yeşillik içinde yılan görmek çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, dünya malına kavuşulacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine rivayet eder.

Rüyada yeşillikler içinde yılan görmek ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada suyun içinde yeşil yılan görmek hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin içinde yeşil yılan görmek iyileşeceğine, toparlanacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, yeni çalışmalar yapılacağına yorulur.

Rüyada su içinde yeşil yılan görmek daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizin içinde büyük yılan görmek maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, toparlanacağına, kendine geleceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine yorulur.

Rüyada suyun içinde sarı yılan görmek dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına delalet eder.

Rüyada göl içinde yılan görmek işlerin daha kötü bir hal alacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Ruyamda yeşillik içinde yeşil uzun bir yılan gördüm birde bu yeşil otları yakarken gördüm acaba ne anlama gelir teşekkür ederim