Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yemekten kurt çıkması görmek

Rüyada yemekten kurt çıkması görmek

Rüyada yemekten kurt çıkması görmek elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, yeni bir ortama gireceğine, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, halsizleşeceğine, yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada yemekten kurt çıkması gördüyseniz:

  • Beklediğiniz para varsa ya alamayacak vaya beklediğinizden daha az alacaksınız.İleriye yönelik planlarınızda aksamalar olabilir.

Rüyada yemekten kurt çıkması görmek başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yemekten kıl çıkması görmek çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına yorulur.

Rüyada yemeğinde kurt görmek alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, Stresli ve zor günlerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurtçuk yemek atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, sağlığının yerinde olacağına, başka alanlara yöneleceğine alamet eder.

Rüyada küçük kurt yemek şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, tutulan yolun isabetli olacağına, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yemekte beyaz kurt görmek kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, sorunlarının azalacağına delalettir.

Rüyada yemekte kurtçuk görmek anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, rızkın genişleyeceğine, bu sayede rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına alamet eder.

Rüyada yemeğin içinde kurt görmek tartışmaların tatlıya bağlanacağına, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülnar

Merhaba ben rüyamda yemek yerken yemeyimde kurtçuklar gördüm. Yalnishlikla yedim.