Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yemeğini paylaşmak

Rüyada yemeğini paylaşmak

Rüyada yemeğini paylaşmak ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, tartışmalı durumlara düşüleceğine, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemeğini paylaşmak gördüyseniz:

  • Harekete geçmekte geç kaldığınız işler için hemen davranmazsanız pişman olabilirsiniz.

Rüyada biriyle yemeğini paylaşmak engellerin ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına işarettir.

Rüyada ölüyle yemek paylaşmak sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, başarılarının kalıcı olacağına inanılır.

Rüyada yemek paylaşmak işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine alamet eder.

Rüyada yemeğini paylaşmak hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kağıt para paylaşmak borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çiğ et paylaşmak çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, yönetici makamına oturacağına işaret etmektedir.

Rüyada biriyle ekmek paylaşmak büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına delalet eder.

Rüyada altın bulup paylaşmak heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına, evlatlarından hayır bulacağına, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments