Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yarışmada ikinci olmak

Rüyada yarışmada ikinci olmak

Rüyada yarışmada ikinci olmak rüya sahibinin çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada yarışmada ikinci olmak gördüyseniz:

  • Yanlış bilgilendirilebilirsiniz.

Rüyada yarışmada kaybetmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, başarıların devamlı olacağına işaret eder.

Rüyada yarışı yapmak toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada bilgi yarışmasını kazanmak sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, iş anlamında daha geç kariyer yapacağına delalettir.

Rüyada arabayla yarış yapmak rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine tabir olunur.

Rüyada yarışmayı kaybetmek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, yüceltileceği sözler duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada at yarışı yapmak başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Rüyada yüzme yarışı yapmak malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, işlerin yakın zamanda bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada koşu yarışı yaptığını görmek işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, duyduğu üzüntülerin son bulacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments